Nasza bogata oferta sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Świadczymy usługi najwyższej jakości, zapewniając przy tym konkurencyjne ceny, przejrzystość rozliczeń oraz niezawodność. Posiadamy samochody z naczepami i zestawy z przyczepami które posiadają zabudowy trzy i czteropoziomowe do przewozu:

  • trzody chlewnej,

  • bydła,

  • warchlaków,

  • prosiaków,

  • innych zwierząt rzeźnych

 

       Wszystkie pojazdy spełniają wszystkie restrykcyjne wymogi weterynaryjne niezbędne do transportu żywych zwierząt. Nasi kierowcy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu aut ciężarowych. Przejechane bezproblemowo miliony kilometrów budują doświadczenie i stabilność świadczonych usług.

 

Pojazdy spełniają normy dotyczące ochrony środowiska i są przystosowane  do długodystansowego transportu zwierząt powyżej 8 godzin, posiadają między innymi: 

 

- system nawigacji GPS,

- czujniki temperatury,

- systemy pojenia,

- systemy utrzymania temperatury,

 

Każdy z naszych kierowców znakomicie zna prawo transportowe obowiązujące w Polsce i w transporcie międzynarodowym. Ponadto posiadają szkolenia i uprawnienia dotyczące prawidłowej opieki nad zwierzętami, co z kolei przekłada się na obniżenia poziomu stresu i kondycję przewożonych zwierząt od załadunku do celu podróży. 

  

 

Posiadany tabor samochodowy uznanych i niezawodnych marek tj. SCANIA, VOLVO, IVECO gwarantuje sprawne, szybkie i terminowe wywiązanie sie z każdego zamówienia powierzonego naszej firmie.

 

Świadczymy usługi dla małych, dużych hodowców i zakładów. Każdy klient dla nas jest ważny. Służymy pełnym doradztwem oraz pomocą.

Zapraszam do współpracy i kontaktu.